סוגי הטפטים שלנו

בשנים האחרונות זוכים הטפטים לעדנה מחודשת בשל העושר העיצובי אותו הם מביאים עמם, מגוון הטפטים הרחב הקיים בשוק מאפשר לכל אחד להעשיר את חלל הבית בצבעים ודוגמאות אותם קשה להשיג בעזרת צבע ומברשת.

הטפטים המודרניים עשויים מחומרים איכותיים וניתן להדביק אותם על כל סוג של משטח, פעמים רבות ניתן "לתקן" עם הטפט קיר עקום או שבור.

הטפטים המודרניים מתחלקים למספר סוגים, הבולטים שבהם:

טפט בד – טפט המקנה לחדר אוירה יוקרתית ומיוחדת, ניתן למצוא בשוק טפטים העשויים מבד במרקם משי, קשמיר או קטיפה אך מחירם לרוב גבוה יותר מסוגי הטפטים האחרים המפורטים בשורות אלו. טפטים מבד מתאימים לשימוש בסלונים, חדרי שינה או מבואות והם מאופיינים באפקט ה"וואו" אותו הם משאירים על הצופים בהם..

טפט ניר – זהו סוג הטפט הנפוץ ביותר והזול ביותר, שימוש בטפט זה מאפשר יצירת אווירה ואפקטים ויזואליים מרשימים כגון: שילוב תמונות נוף בסלון הבית, הדפסים עיצוביים בהתאמה לטעמכם האישי ואפילו הדבקת תמונות משפחתיות בגודל ענק. חסרונות טפט העשוי מנייר הוא עמידותו הנמוכה בפני בלאי ושחיקה.

טפט משובץ אבנים – סוג טפט מודרני המשלב במרקם ממנו הוא עשוי אבנים קטנות התורמות למראהו העשיר והיוקרתי. מתאים לעיצוב סלונים או חדרי שינה באווירה יוקרתית. סוג זה של טפטים יקר בהשוואה לסוגי טפטים אחרים.

טפט טבעי – טפטים מחומרים טבעיים הפכו לנפוצים בשנים האחרונות כחלק מטרנד ההתחברות לטבע, טפטים אלו עשויים מחומרים טבעיים שהבולטים שבהם הוא הבמבוק והקש המעניקים לעיצוב החדר נגיעה כפרית ייחודית.

טפט מויניל – סוג טפטים זה מתאים לשילוב בחדרי רחצה או בחדרים החשופים לרטיבות. סוג זה של טפטים הוא רחיץ וניתן לתחזקו בצורה קלה ופשוטה.

חברתנו משווקת מגוון רחב של טפטים בשלל דוגמאות ועיצובים, באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם מסוגי הטפטים השונים ואף לקבל שירותי ייעוץ מנציגי החברה. 

מחפשים חנות פרקטים בחיפה? לפרטים ובירורים השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp chat
Call Now Button