דק סינטטי לבית, לגינה ולמשרד

דק המיוצר באופן סינטטי הינו פתרון עיצובי יוצא מן הכלל שיכול להתאים לשדרוג הבית. ולא רק בבית ניתן להתקין דק סינטטי מאיכות גבוהה. הגדולה שלו נעוצה בכך שהוא מתאים כמעט לכל מקום – לבית, לגינה או למשרד. אצל טאפי, החנות הוותיקה לעיצוב הבית, תוכלו להזמין פתרונות מרהיבים לעיצוב, לרבות דקים בתוספת התקנה. הייצור מבטיח חוזק, עמידות וסגנון.

פתרון מוזל ומגוון עיצובים

שלא כמו הדק הטבעי, את הסוג הסינטטי ניתן להזמין במגוון רחב של עיצובים ודוגמאות לפי בחירה. מכיוון שהוא מיוצר לפי הזמנה, דק סינטטי יכול להיות בסגנון של עץ טבעי לחלוטין או בעיצובים החורגים מן המגבלות. אפשר לבחור הרבה יותר גוונים, צבעים ודוגמאות, גם כאלה שנראים כמו העצים הכי הכי יוקרתיים. וזה המקום להדגיש כי שלא כמו העץ הטבעי, כאן מדובר בפתרון מוזל יותר וגם מאוד עמיד.

עמידות שאין כמוה

עץ טבעי שממנו מיצרים מוצרים שונים חייבים לתחזק באופן קבוע אחרת – המוצר מתעוות, מתייבש ולפעמים מאפיר. דק סינטטי, לעומת זאת, דווקא מכיוון שהוא מיוצר בסטנדרטים גבוהים, לא רגיש כמו דק העץ. כלומר זה לא רק פתרון עיצובי מוזל אלא גם מוצר שלא צריך להשקיע בתחזוקה שלו. המחיר הנוח נובע גם מכך שהייצור הופך את ההתקנה לפשוטה יחסית וכאמור, כזאת שמתאימה לכל מקום.

אם אתם מחפשים פתרון שלא יתמלא בסדקים, פתרון שתוכלו להרשות לעצמכם ובנוסף גם אפשרות לבחור את הדוגמא והצבע – זהו בדיוק הפתרון בשבילכם. חשוב, כמובן, להקפיד לרכוש את המוצר הדקורטיבי רק בחנות אמינה וטובה. השילוב עם מתקין בעל וותק מכניס את היופי הזה גם אליכם – לבית מעוצב יותר, למשרד מכובד ומרשים יותר או לגינה שנראית הרבה יותר מטופחת וחדשנית.

צפו בגלריית דק סינטטי

מחפשים חנות פרקטים בחיפה? לפרטים ובירורים השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp chat
Call Now Button