מדרגות עץ

  • רוצים מדרגות עץ בבית שלכם?
  • יש לכם כבר מדרגות בבית ואתם פשוט רוצים לצפות אותם בעץ?


אנחנו מתמחים בהתקנת מדרגות עץ בבתים פרטיים ובעסקים, יש לנו ניסיון של למעלה מ 20 שנה בהתקנות של מדרגות עץ (התקנה לא פשוטה בכלל ועל מנת לקבל תוצאה מושלמת צריך מתקין מקצועי ביותר).

עץ איכותי יכול לשמש כחומר גלם מעולה לבניה, הוא יכול לשמש לבניה של בית וקירות, הוא יכול לשמש גם להכנת חיפויים איכותיים או רהיטים, כמו כן, ניתן להשתמש בעץ גם כדי לבנות אלמנטים מהותיים כדוגמת מדרגות. מדרגות עץ, כך מסתבר, הפכו לאלמנט עיצובי ואפילו אדריכלי ויש להם ביקוש רב למדי.
ניתן לבחור מדרגות מעץ מקומי או מיובא, סגנון בהיר, גוונים כהים ועוד.

מדרגות עץ

בלעדי בטאפי – מדרגות מוכנות עץ מלא אלון צרפתי במבחר מידות במחירים ללא תחרות

מדרגות מעץ בבית שלכם…

בארץ, השימוש בעץ כחומר גלם לבניית בתים מוגבל אולם לצורכי עיצוב, ליצירת סגנון כפרי או פתרונות קלסיים ועל זמניים, מהווה העץ פתרון יוצא מגדר הרגיל.
בניית מדרגות מעץ משתלבת היטב בבתים ובדירות. אלה מדרגות שנראות יפות בצמודי קרקע ווילות. מדרגות עץ מתאימות גם לפנטהאוזים, דופלקסים, דירות יוקרה ומשרדים מעוצבים.
עיצובי עץ זו אמנות ולמעשה, שילוב של אומנות ופרקטיקה. לאחר הבניה צריכות להתקבל  מדרגות יציבות ועמידות מחד וגם יפות ואסתטיות מצד שני. כאשר שני האלמנטים משתלבים ביחד, התוצאה נראית איכותית, מרגישה איכותית וגם העמידות גבוהה, לשנים ארוכות. חשוב לציין כי בניית המדרגות תיעשה על הצד הטוב ביותר כאשר הבניה מבוססת על חומר גלם מעולה (עץ מובחר ואיכותי) ועל אנשי מקצוע הבקיאים בעבודה עם עץ לסוגיו השונים.

שתי אפשרויות מקובלות שרוצים מדרגות עץ בבית

יש בנמצא שתי אפשרויות המקובלות שעומדות על הפרק כאשר מזמינים מדרגות. אפשרות אחת הינה לבנות את המדרגות מעץ מלא, כלומר עץ נטו ואפשרות אחרת לשלב בגרם המדרגות גם חומרי גלם נוספים. במקרה השני, על מנת שהתוצאות תהיינה מקסימליות מבחינה עיצובית, רצוי כי העץ יקבל את מלוא הכבוד כלומר הוא ישמש לחיפוי חיצוני, למשל, אם המדרגות עשויות יציקה, אזי החיפוי יהיה יישום של לוחות עץ בדגם ובצבע הרצויים.

אם חיפשם בגוגל, חיפוי מדרגות בעץ, הרי שהגעתם למקום הנכון! טאפי מלבישה לכם את הבית בסטייל.

מדרגות עץ

מחפשים מדרגות עץ לבית ולמשרד? לפרטים ובירורים השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp chat
Call Now Button